Internet Dialnet Naysłów opinie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

DZIK 19-03-14 15:26

Tragedia mam od 5 lat, zawsze były problemy. Nie można w nic zagrać ping ogólnie w miare, ale co chwilkę podskakuje do 200-1000, tracenie pakietów itd. Prędkość ok, tak jak w umowie. Rozłącza, pingi nie są stabilne, Konsultant na infolinii to porażka - nic nigdy nie wie. Chciałem podnieść prędkość to nie można bo muszą zamontowac nową antenę - proszę się od września do tej pory (marzec) nie zrobili. Jak chcecie się denerwować to gorąco polecam. Lepiej poszukajcie czegoś innego.

Odpowiedz Cytuj
Mess 05-08-14 13:45

Najgorszy internet jaki miałem. Prędkość może jest taka jak na umowie, ale strony chodzą strasznie słabo, nawet Youtube ustala mi jakość wyświetlania na 144pp...W weekend to jest w ogole rzeźnia. Kończy się umowa i spieprzam od nich gdzie indziej.

Odpowiedz Cytuj
Candyjack 18-12-14 13:25

Jak napisali ludzie wyżej ten internet to dno chociaż przez pierwsze 2-3 lata było w miarę ok zdarzały się problemy ale dało się żyć ... po awarii routera i wymianie na inny pewnie używany bo rzadko dają nowe urządzenia zaczęły się problemy po odwiedzinach u nich w biurze usilnie Pan który siedział za biurkiem starał się mnie przekonać że w ciągu pół miesiąca urosły drzewa no śmiech na sali co więcej po kilku mailach w których opisywałem rodzaj problemu i co się dzieje zacząłem być olewany , żadnej odpowiedzi ... dobrało się dwóch którzy ledwo co ogarniają i prowadzą sobie firmę która i tak prędzej czy później padnie totalne dno nie warto się denerwować lepiej zapłacić więcej i mieć kabel.

Odpowiedz Cytuj
Szybki 19-05-17 10:59

Miałem z Dialnetu i nie było tragedii chociaż teraz skusiłem sie na Airmax i nie wróciłbym, Airmax wyższe prędkości i opcja prepaid bez umowy i zobowiązań [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Skarb 09-10-17 17:55

Gdzie jest teraz biuro dialnetu? nie ma kontaktu z nimi. Jeśli chodzi o usługi przez nich wykonywane w ramach umowy sa na bardzo niskim poziomie . Nie polecam.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://namyslow.istrefa.com

istrefa gmina Namysłów | istrefa powiat namysłowski | istrefa opolskie | istrefa Polska

Namysłów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat namysłowski, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 46-100


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem